32 770 87 87

PON. - PT. 08:00 - 16:00

Napisz do nas

[email protected]

0

Aplikatory do szynek - lista produktów

Aplikatory do szynek

Fach masarski nie mógłby się obyć bez narzędzi, które umożliwiają mu przygotowanie wędliniarskich specjałów na masową skalę. Narzędzi niezawodnych jak smak naszych ulubionych kiełbas. Narzędzi, które możesz znaleźć na Gastrosilesia.pl.

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne do obsługi Twojego punktu gastronomicznego. Nasz sprzęt sprawi, że będzie mógł w pełni wykorzystać swoje sekrety kulinarne, które oczarują Twoich odbiorców i klientów. W ofercie dla przemysłu mięsnego posiadamy szereg maszyn i urządzeń, a wśród nich aplikator do szynek z tworzywa sztucznego, nadziewarkę do szynek, klipsownicę do szynek oraz wykonany ze stali kwasoodpornej aplikator zwany dziobem pingwina. Wszystkie one umożliwiają ręczne wytwarzanie kiełbas, dzięki czemu Twoje wyroby utrzymają wszystkie walory smakowe i to “coś”, co będzie wyróżniało je na tle innych produktów.

Sprawdź nasze aplikatory i nadziewarki do szynek i przekonaj się, że możesz pracować równie szybko bez obawy o jakość swoich wyrobów masarskich.  

 

Lista jest pusta.

Być może zainteresują Cię produkty powiązane z wybranym produktem. Sprawdź poniższą listę i dodaj do zamówienia.

Zostaw nam swój numer!

Zostaw nam swój numer - oddzwonimy!