32 770 87 87

PON. - PT. 08:00 - 16:00

Napisz do nas

[email protected]

0

Automatyczne linie pakujące - lista produktów

Automatyczne linie pakujące dla branży gastronomicznej

Poszukujesz najwyższej jakości rozwiązań, które pozwolą Ci zautomatyzować i przyspieszyć proces pakowania żywności w Twoim zakładzie? Oczekujesz nowoczesnych i niezawodnych urządzeń zaprojektowanych z myślą o maksymalnej wygodzie pracowników, ergonomii, bezpieczeństwie oraz prostej eksploatacji? W takim razie koniecznie zapoznaj się z szerokim wachlarzem urządzeń dostępnych w naszym bogato wyposażonym sklepie internetowym Gastrosilesia.pl! W ofercie posiadamy automatyczne linie pakujące marki Italian Pack, która od wielu lat jest jednym z liderów w swojej branży i stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom różnych grup odbiorców. Oferujemy urządzenia przeznaczone do pakowania na gotowych tackach w technologii skin lub modyfikowanej atmosferze MAP.

Zamów maszyny pakujące do tacek typu traysealer

Dostępne w naszym sklepie internetowym urządzenia charakteryzują się dużą wydajnością, są łatwe w obsłudze i wykonane z najwyższej jakości komponentów, które gwarantują długie i bezawaryjne użytkowanie. Nasze maszyny pakujące do tacek typu traysealer można też łatwo utrzymać w czystości. Sprzęt posiada czytelny, dotykowy ekran, umożliwia stałe monitowanie parametrów pracy, jest wyposażony w wiele programów, gwarantuje nawet 10 cykli na minutę w technologii MAP i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jeśli interesują Cię wydajne i nowoczesne urządzenia do wykorzystania w branży gastronomicznej, już teraz sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

 

Automatyczna linia pakująca typu traysealer, ITALIAN PACK Perseus

Automatyczna linia pakująca typu traysealer, ITALIAN PACK Perseus

Automatyczna maszyna pakująca z serii Perseus cechuje się wysoką jakością i dużą wydajnością oraz wykonuje około 10 cykli na minutę w technologii MAP.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Automatyczna linia pakująca typu traysealer, ITALIAN PACK Polaris

Automatyczna linia pakująca typu traysealer, ITALIAN PACK Polaris

Automatyczna maszyna pakująca z serii Polaris przeznaczona do pakowania na gotowych tackach w modyfikowanej atmosferze MAP albo technologii skin.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Automatyczna maszyna pakująca na obrotowym stole, ITALIAN PACK Calypso

Automatyczna maszyna pakująca na obrotowym stole, ITALIAN PACK Calypso

Automatyczna maszyna pakująca z serii Calypso pracuje na obrotowym stole i umożliwia pakowanie w technologii MAP lub na zasadzie samego zgrzewania.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Być może zainteresują Cię produkty powiązane z wybranym produktem. Sprawdź poniższą listę i dodaj do zamówienia.

Zostaw nam swój numer!

Zostaw nam swój numer - oddzwonimy!