32 770 87 87

PON. - PT. 08:00 - 16:00

Napisz do nas

[email protected]

0

Suszarki do żywności - lista produktów

Suszarki do żywności i dehydratory żywności,

Znakomitego szefa kuchni ogranicza jedynie wyobraźnia, do przygotowywania wyśmienitych dań może wykorzystać absolutnie każdą technikę dostępną w przemyśle gastronomicznym, jeżeli tylko będzie miał do dyspozycji dedykowany, wysokiej klasy sprzęt.

Na gastrosilesia proponujemy błyskotliwym szefom wysokogatunkowe odwadniacze do żywności, które dzięki takiej formie obróbki produktów mogą posłużyć do szykowania finezyjnych dań, ale też do bezpiecznej ich konserwacji. Suszenie gorącym powietrzem jako sposób przystosowania żywności do przechowywania przez dłuższy czas, znany jest od tysięcy lat, ale z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń w gastronomii, staje się teraz bardziej efektywny i delikatny, a sam proces dehydratyzacji trwa zdecydowanie krócej.

Suszaki do żywności poradzą siebie znakomicie z odwodnieniem warzyw, owoców, grzybów, ryb czy mięsa. Sztuka kulinarna nie obejdzie się bez suszonych produktów, które pod wpływem tego typu obróbki stają się wyjątkowo aromatyczną bazą lub niebanalnym dodatkiem do serwowanych potraw, lub… chrupiącą przekąską.

Dehydratory do żywności, wykorzystując nowoczesną technologię do wytworzenia suchego klimatu, preparują produkty w taki sposób, ze nie tracą one żadnych wartości odżywczych, nadal są pełne witamin i minerałów – to obok mrożenia najzdrowsza forma konserwacji jedzenia.

Sklep Gastrosilesia.pl oferuje uniwersalne suszarki i odwadniacze do żywności renomowanej firmy Graef, w różnych wariantach, aby wpasować się w każdy lokal gastronomiczny. Sprawdź także pozostały asortyment dostępny na naszej stronie.

 

Suszarka uniwersalna do warzyw, ryb i owoców, 630W, odwadniacz, dehydrator żywności, GRAEF DA 506

Suszarka uniwersalna do warzyw, ryb i owoców, 630W, odwadniacz, dehydrator żywności, GRAEF DA 506

Dehydrator Graef DA 506, wykorzystuje najnowocześniejszą technologię
do wytworzenia suchego klimatu, odpowiedniego do wysuszenia żywności.

netto

814,83 zł

brutto

1 002,24 zł

DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Być może zainteresują Cię produkty powiązane z wybranym produktem. Sprawdź poniższą listę i dodaj do zamówienia.

Zostaw nam swój numer!

Zostaw nam swój numer - oddzwonimy!