32 770 87 87

PON. - PT. 08:00 - 16:00

Napisz do nas

[email protected]

0

Umywalki nierdzewne - lista produktów

Sprawdź zlewy kuchenne z baterią na Gastrosilesia.pl!
Wyposażenie lokalu gastronomicznego obejmuje nie tylko naczynia czy utensylia, ale także meble oraz specjalistyczny sprzęt. W sklepie internetowym Gastrosilesia.pl znajdziesz bogaty wybór asortymentu, który sprawdzi się w każdym lokalu – niezależnie od tego, czy jest to ekskluzywna restauracja, obiekt hotelowy, kawiarnia, pub czy też inny lokal. W sprzedaży mamy między innymi wytrzymałe i niezawodne umywalki nierdzewne, które posłużą do mycia produktów spożywczych oraz drobnych naczyń. Mamy w ofercie artykuły wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są wyjątkowo odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Wytrzymują korozję, uszkodzenia mechaniczne, działanie kwasów oraz wysokich temperatur. W dodatku są bardzo estetyczne i można je łatwo utrzymać w czystości. Nasze zlewy kuchenne z baterią można wykorzystać nie tylko w lokalach gastronomicznych, ale również zakładach przetwórstwa spożywczego i innych przedsiębiorstwach zajmujących się obróbką żywności.

Umywalki nierdzewne o szerokim zastosowaniu
Dysponujemy asortymentem, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. W sprzedaży mamy między innymi bezdotykowe zlewy kuchenne z baterią, które zapewniają najwyższe standardy higieny, a dzięki swojej budowie zapobiegają przenoszeniu się drobnoustrojów chorobotwórczych. Gwarantuje to możliwość włączania umywalki nierdzewnej kolanem. W naszej ofercie znajdziesz również dodatkowe akcesoria, które są niezbędne do podłączenia i prawidłowego działania zlewu kuchennego. Mamy w sprzedaży między innymi rury przelewowe do zlewozmywaków, a także zapasowe pojemniki na wodę.

 

Umywalka niezabudowana, wym. 400x295 mm, E 2630

Umywalka niezabudowana, wym. 400x295 mm, E 2630

 Umywalka jest idealna do mycia rąk, naczyń i innych przedmiotów, zapewniając higienę i łatwość czyszczenia w różnych miejscach.

netto

518,57 zł

brutto

637,84 zł

ZAPYTAJ O TERMIN REALIZACJI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Umywalka zabudowana 400x500x220mm kolanowa, nierdzewna

Umywalka zabudowana 400x500x220mm kolanowa, nierdzewna

Umywalka przeznaczona jest do mycia rąk w zakładach przetwórstwa mięsnego, szpitalach, labolatoriach itp.

netto

728,57 zł

brutto

896,14 zł

ZAPYTAJ O AKTUALNĄ CENĘ I TERMIN REALIZACJI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Być może zainteresują Cię produkty powiązane z wybranym produktem. Sprawdź poniższą listę i dodaj do zamówienia.

Zostaw nam swój numer!

Zostaw nam swój numer - oddzwonimy!