32 770 87 87

PON. - PT. 08:00 - 16:00

Napisz do nas

[email protected]

0

Noże do nacinania skóry - lista produktów

Zainwestuj w precyzyjne noże do nacinania


Masarnie i zakłady zajmujące się przetwórstwem mięsa potrzebują niezawodnych narzędzi i akcesoriów, które ułatwią wykonywanie pracy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz między innymi praktyczne noże masarskie do nacinania, które charakteryzują się wyjątkową precyzją, są ostre, ergonomiczne i wykonane z najwyższej jakości materiałów, np. stali nierdzewnej. Ich konstrukcję przemyślano w taki sposób, żeby można było uzyskać równolegle i równomierne cięcia na mięsie. W sprzedaży posiadamy między innymi noże do nacinania skóy z trzema oraz pięcioma ostrzami. Wygodne uchwyty z tworzywa sztucznego gwarantują maksymalny komfort pracy. Dostępne w naszym sklepie produkty są przeznaczone do równomiernego nacinania pieczeni i skór na szynkach.

Sprawdź noże do nacinania na Gastrosilesia.pl!


Przez cały czas rozszerzamy asortyment sklepu internetowego Gastrosilesia.pl po to, żeby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Nasze noże są przystosowane do kontaktu z żywnością, można je również myć w zmywarkach gastronomicznych, chociaż producenci rekomendują mycie ręczne w celu ochrony ostrza przed stępieniem. Produkty te mają również specjalną podpórkę na kciuk, dzięki czemu wykonywanie charakterystycznych nacięć na szynkach jest jeszcze łatwiejsze. Jeśli chcesz wyposażyć swój zakład w produkty najwyższej jakości, już teraz zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu. Gwarantujemy bogaty wybór artykułów oraz przystępne ceny. Złóż zamówienie!

 

Nóż masarski do nacinania, 3 ostrza, długość 16 cm, nierdzewny, czarny, GIESSER 6688

Nóż masarski do nacinania, 3 ostrza, długość 16 cm, nierdzewny, czarny, GIESSER 6688

Przeznaczony do równomiernego nacinania pieczeni i skór na szynkach. Ostrza wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, uchwyt z tworzywa.

netto

39,52 zł

brutto

48,61 zł

DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Nóż do nacinania skóry na szynkach, nierdzewny, z zawieszką, 5 wymiennych ostrzy

Nóż do nacinania skóry na szynkach, nierdzewny, z zawieszką, 5 wymiennych ostrzy

Nóż służący do równomiernego nacinania skór na szynkach. wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej

netto

345,00 zł

brutto

424,35 zł

DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Być może zainteresują Cię produkty powiązane z wybranym produktem. Sprawdź poniższą listę i dodaj do zamówienia.

Zostaw nam swój numer!

Zostaw nam swój numer - oddzwonimy!