32 770 87 87

PON. - PT. 08:00 - 16:00

Napisz do nas

sklep@gastrosilesia.pl

0

Victorinox Fibrox - lista produktów

Uchwyty noży Victorinox z linii Fibrox wykonane są z tworzywa PA lub TPE. Wyposażone są doskonałe właściwości przeciwpoślizgowe, mogą być stosowane w temperaturach 80-110 st. C i nadają się do sterylizacji. Właściwości te są idealnym rozwiązaniem dla zapewnienia bezpiecznego stosowania w środowisku profesjonalnym. Wiele modeli Fibrox oferujemy w 6 kolorach, aby ułatwić podział do różnych zastosowań. Są one zgodne z międzynarodowym systemem HACCP oraz zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa w przetwórstwie spożywczym.

Ergonomiczna konstrukcja, uchwyty antypoślizgowe, wysoka wytrzymałość, wyjątkowa wydajność cięcia i długa żywotność - to tylko niektóre z zalet, które sprawiają, że noże do trybowania Fibrox są idealne do zastosowań profesjonalnych. Seria jest skierowana również do rosnącej liczby amatorskich kucharzy, którzy cenią sobie wysokiej jakości sprzęt. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas korzystania z noży, dodaliśmy trzy rodzaje zabezpieczeń uchwytów Fibrox. Wszystkie noże Fibrox można bezpiecznie myć w zmywarce.

W ofercie posiadamy również inne linie noży i akcesoriów firmy Victorinox m.in. kuchenna Swiss Classic, noże kute German Type oraz produkty z linii Rosewood wykonane z drzewa różanego.

 

Lista jest pusta.

Być może zainteresują Cię produkty powiązane z wybranym produktem. Sprawdź poniższą listę i dodaj do zamówienia.

Zostaw nam swój numer!

Zostaw nam swój numer - oddzwonimy!